?

Log in

No account? Create an account

Польові нотатки ворожбита

Метеорологи- невігласи! А от майстри черепашачого панциру й стеблів деревію- то є справжні науковці!

Social capital

  • less than 10
Name:
พรหมชาติ
Location:
External Services:
"พรหมชาติ - [пхром-ма3-чхāт2] - санскр., палі - книга для ворожіння"
"ब्रह्मजाति - [брахмаджāті] - санскр. - 1) народжений (бути) жерцем, жрець за правом народження; 2) божествені сили долі; 3) божествене (варіянт: духовне) народження; друге народження, переродження"
__________________________________________________________________________________

Напевно, дивний.

Люблю сутінки та прохолоду (на жаль (або ура?), вже декілька років поспіль живу в Індокитаї, тому насолоджуватися ними доводиться лише в умовах суто штучних - задернув штори та включивши кондиціонер), буддійський менталітет і лісисті гори, маленькі кімнатки й спогади про гарні часи й місця, каву з корицею та щетину, жінок із полум’яним волоссям, а також європейське кіно та східні прянощі. Обожнюю прогулянки з приємними людьми, а також творчий ескапізм. Дуже люблю бухати коньяк і покращуватися або змінюватися. В захваті від сильних рук і кельтських легенд, брюнетів і старовинних фортець. Люблю цілувати пелюстки лотоса й слухати гірську тишу, щирість і окрошку, поєднання чорного й сріблястого, а ще золотого на червоному, запах конвалій і церковні фіміями. Не можу жити без друзів. Дуже сумую за мамою. Ставлю перед усе людяність, справжню - щиру - доброту, а також вміння сприймати й прощати. А ще - обожнюю Україну.

Терпіти ненавиджу фанатизм і дискримінаційну поведінку в будь-якому прояві, а також брехню заради брехні. Не люблю маски й тарганів, червону і чорну ікру, а також мед. Дуже не люблю, коли вологий від поту одяг прилипає до тіла. Не в захваті від німецької мови, а також від перешіптування за спиною та брудного взуття. Не люблю футбол і рутину, невігласів і бокс, зайві питання й місця, де багато людей, а ще чекати, особливо в черзі. Ненавиджу рожевий колір і спів речитативом, пісуари й теорію детермінізму.

[Не]Ординарна, в цілому, людина.

__________________________________________________________________________________

Locations of visitors to this page


free counters
__________________________________________________________________________________

Створив спільноти keltoi_ru, jyotish і phasa_thai
bahasa melayu, cymraeg, dandelion wine, dragon age, dungeons & dragons, eberron, forgotten realms, gaeilge, great britain, język polski, le français, magyar nyelv, pathfinder chronicles, rpg, runemal, suomen kieli, türk dili, world of warcraft, Канон Змін, Карпати, Київ, Київська Русь, Кі Дев’яти Зірок, Майстер і Маргарита, Медузини піснеспіви, Мельница, Таро, Чотири Стовпи Долі, азіати, брюнети, бути цинічною тварюкою, вівтарі й фіміями, відьми з полум’яним поглядом, горілка в льодяній чарці, грація павуків, гуляти під дощем, давні боги, жовті квіти на чорному, запах гір, золотава прохолода осені, китайський календар, кладовища й цвинтарі, конвалії, кров на сріблі, кістки душі, лаоська мова, мацзян, мертві мови, монгол хэл, монгольські письмена, неоязицтво, пам’ять кельтів, позабуті легенди, покут, послевкусие печали, півонії, розумні люди, руді красуні, руни, санскрит, символізм та еклектика, спогади про дитинство, старі церкви, сутінки свідомості, тумани, тюльпани в січні, українська мова, українське православіє, цілюща тиша, іконостаси, індійська астрологія, ज्योतिष, पालि, संस्कृतम्, ภาษาไทย, รอยยิ้มไทย, เมืองไทย, ♂♂, 三國演義, 九星気学癒, 傷官, 四柱命理學, 日本語, 易經, 時辰八字, 枕草子, 紫微斗數, 麻將

Social capital

  • less than 10

Statistics